Andrej Naumcik

8 601 80297
andrej.naumcik@capital.lt

Karolinos parkas

„Karolinos parke" dera lietuviška gamta, miesto patogumas ir vokiška statybos kokybė.

Gamta.

Įsikurkite Karoliniškių geomorfologinio draustinio pašonėje ir mėgaukitės nuostabiais gamtos peizažais, būdami visai šalia Sostinės centro. Namo gyventojai ne tik galės gerėtis puikia panorama, bet ir prisidės prie gamtos išteklių saugojimo. 

Darna.

Pro langus atsiveriantys miško peizažai, į kuriuos įsikomponuoja Sostinės stogai - gyvenimo mieste ir gamtoje darna. Puikiai išvystyta infrastruktūra, šalia esantys visi svarbiausi objektai ir galimybė atsipūsti šimtamečiame miške ar nusileisti prie Neries upės yra retas fenomenas. Įvertinkite visus šiuolaikinio gyvenimo privalumus gyvendami darnoje su gamta.

Kokybė.

Gyvendami „Karolinos parke" galėsite džiaugtis aukšta statybos darbų kokybe. Projektuojant pastatą buvo nuspręsta naudoti pažangius technologinius sprendimus, kurie leido sukurti šiltą ir ilgaamžę pastato konstrukciją. Visus statybos darbus griežtai ir skrupulingai prižiūri vokiečių kompanija, tad galėsite didžiuotis gyvendami vokiškų standartų name.

---

„Darbų atlikimo kokybei kelsime tokius pačius reikalavimus, kaip ir mūsų projektuose Vokietijoje" - teigia Willi Neufeld, vienas iš pagrindinių investuotojų į „Karolinos parko" projektą. Willi Neufeld kartu su Harry Barkowsky yra patyrę nekilnojamojo turto rinkos dalyviai iš Vokietijos, investuojantys į statybas ne tik savo gimtinėje, bet ir kitose Europos šalyse. Šiemet investuotojų dėmesį patraukė Lietuvos nekilnojamojo turto rinka ir galimybė pradėti naują stambų projektą.

Pradėdami plėtoti „Karolinos parko" projektą, investuotojai dar planavimo darbų metu užbrėžė aiškią kokybės kartelę. Siekiant pastatyti šiltą ir kokybišką namą, pasirinktas ilgaamžis silikatinių plytų mūro konstruktyvas, panaudoti šiuolaikiniai sprendimai siekiant išvengti šalčio tiltų, viso statybų proceso metu pasirinkta naudoti tik kokybiškas medžiagas.

„Prieš pradėdami darbus išanalizavome situaciją rinkoje. Važinėjome po ne vieną šiuo metu statomą objektą norėdami įvertinti darbų kokybę. Iš tiesų, tik keletas šiuo metu Vilniuje statomų daugiabučių patenkintų tipinio vokiečio reikalavimus. Mes, tuo tarpu, stengsimės pateikti vokiškų kokybės standartų produktą" sakė Willy. Dėl šios priežasties investuotojai statybas kruopščiai prižiūri.

„Jau metus laiko bent kartą per mėnesį apsilankome Vilniuje" - sako Willi ir Harry. „Tuo metu, kai mūsų nėra, stengiamės laikyti ranką „ant pulso". Statybų vadovas Andrius reguliariai siunčia atliktų darbų nuotraukas ir detalias vykdomų darbų ataskaitas. Kol kas viskas vyksta gerai, pagal planą. Darbų kokybe esame patenkinti".

Statydami „Karolinos parko" projektą UAB „Neufeld Bau" planuoja į rinką įnešti naujų vėjų ir pasiūlyti pirkėjams vokiškos kokybės būstus strategiškai patogioje vietoje už kainą, įkandamą Sostinės gyventojams.

Pilna apdaila

Kontaktai

Profesionalų komanda

CAPITAL PRO

Savanorių pr. 1, Vilnius
Tel. +370 652 10 991
pro@capital.lt

Parašyk mums